EasyCafe Nedir
Sistem Gereksinimleri
EasyWall (Yeni)
EasyWall Sipariş Formu
Güncellemeler
Download
Kurulum Randevu
Destek Formu
Kullanım Kitapçığı
Sık Sorulan Sorular
Basında EasyCafe
Haberlerden ve gücellemelerden haberdar olabilmek için

Ekle
Çıkart

Ana Sayfa EasyCafe Kullanan Cafelerimiz

Uzun zamandır İnternet cafelerin eksiği ve gereksinimi olarak görülen firewall niteliği taşıyan network kontrol programı nihayet EasyCafe ile birlikte çalışabilen bir modul haline getirilmiştir. EasyWall tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de de kullanıma sunulmuştur.

  • İçeriğini onaylamadığınız web sitelerine giriş yok :
    Bu modül ile artık istenmeyen web sitelerine girilmesi neredeyse imkansız hale getirilmiştir. İçeriği nedeni ile internet cafede ziyaret edilmesi istenmeyen bazı sayfaların metasında ve başlıklarındaki anahtar kelimeler EasyWall filtresine girilerek kullanıcıların bu sitelere ulaşması tamamen engellenebilmektedir.

 

  • Seçilen programlar haricinde hiç bir uygulama ve program çalışmaz :
    Client Pc lerde gereksiz yere veya kullanıcının çalıştırması ve kullanması istenilmeyen programlar,önceden kafe sahibinin EasyWall uygulamasına listelemesi ile Clientte seçilen programlar haricinde hiç bir uygulama yada program çalışmayacaktır. Bu özellik ile Pc lerde bulunan yada sonradan bulaşak olan virüs veya trojen türü zararlı programlarda çalışmayacağı için büyük ölçüde formatlama ihtiyacı da ortadan kalkacaktır.
  • Internet Bağlantısını zorlaştıran gereksiz donwload'lara son :
    EasyWall eklentisi gereksiz ve internet bağlantısını zorlayan Explorer'dan download yapılmasını da engelleyebilmektedir. Bunun yanısıra Explorer penceresinde kullanıcının kullanması istenilmeyen bir çok butonun kullanımı da engellenmektedir.

EasyCafe yeni versiyonu olan 2.2ste ile bir çok yeni özellik ve görünüm ile kullanıcılarına sunulmaktadır. EasyWall ve EasySMS hizmetlerindeki değişikler ve eklentiler ile de tüm kullanıcılarına keyifli ve güvenli bir işletme yönetmeye imkan tanımaktadır.

Şimdiye kadar ücretsiz olarak dağıtılan EasyCafe programının yönetim kısmı yine ücretsiz olarak verilecektir. Ancak EasyWall yazılımı yapısı ve çalışması itibari ile EasyCafe yazılımına monte edilmiş bir modul olarak kullanılabilecek ve ücretli olacaktır. EasyCafe seri numarasına sahip olan her Kafe EasyWall eklentisine Tinasoft'un belirleyeceği fiyatlar dahilinde sahip olabilecektir. EasyWall eklentisinin kaç bilgisayarda kullanılması isteniyorsa o sayıda lisans alınmalıdır. Tüm Kafede EasyWall eklentisinin özelliklerinin kullanılabilmesi için her bir pc için lisans satın almak gerekir.

EasyWall modülünün çalışabilmesi için gerekli olan kurulum dosyasına ulaşmak için burayı tıklayınız.

EasyWall uygulamasının kurulumu ve kullanılması hakkında açıklamalı bilgilere ulaşabilmek için burayı tıklayınız.

Halen EasyCafe internet Cafe yönetim programını ücretsiz kullanan ve EasyWall uygulamasını satın almak isteyen kullanıcılarımızın sipariş formunu doldurup bize göndermeleri gerekmektedir. Form doldurulduktan sonra gelecek olan emailde ücretin yatırılması gereken banka hesap numaraları verilecektir. Gönderilen ücretlerin Tinasoft'a ulaşmasından hemen sonra EasyWall uygulamasının çalışması için gerekli i bilgiler email ile bildirilecektir.

EasyWall modülünü Satın almak ve sipariş formunu doldurmak için tıklayınız.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Tinasoft'u arayabilirsiniz.

TinaSoft Yazılım ve Internet Hizmetleri, All Rights Reserved. Please contact us for your suggestions by or call Tinasoft +90 212 694 64 94
(c) 2000 Tinasoft.