Şirket Profili
EasyCafe Nedir
Sistem Gereksinimleri
EasyWall (Yeni)
EasyWall Sipariş Formu
Güncellemeler
Download
Kurulum Randevu
Destek Formu
Kullanım Kitapçığı
Basında EasyCafe
EasyCafe'yi Satın Al
EasyCafe Bütün Dilleri Destekler
Haberlerden ve güncellemelerden haberdar olabilmek için

Ekle
Çıkart

08 Ağustos 2001'den Bugüne Türkçe Sayfalarımız

Defa Ziyaret Edildi.
Ana Sayfa
Hızlı Erişim Menü :


Lütfen Aşağıdaki Açıklamayı Dikkatle okuyunuz...

EasyCafe STE
versiyonuna ücretsiz sahip olabilmek için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Verdiğiniz bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Programı download ettikten sonra ana makina dediğimiz cafeyi yöneteceğiniz pc ye EasyCafe serverı kurunuz.

Daha sonra programı çalıştırınız ve daha sonra değiştirebileceğiniz admin şifresini yazınız (EASYCAFE). Eğer TR ile başlayan seri numaranız varsa kayıtlı kullanıcıyım diyerek form doldurmadan programa geçiş yapabilirsiniz. İlk kez seri numarası alacaksanız Ücretsiz versiyon için kayıt olun linkini tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurmalısınız,çünki bu formu ikinci bir kez doldurma ve ulaştırma şansınız bulunmamaktadır. Bu form doldurulurken internet bağlantınızın olması gerekir.

Form doldurulduktan sonra Tinasoft sistemi otomatik olarak bir mail gönderir. Bu mailde yapılması gerekli işlemler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bilgi maili gelmedi ise formunuz Tinasoft'a ulaşmamış demektir.

Lütfen Dikkat ! Bu form EasyCafe kullanım başvuru formu değildir. Bu form yalnızca download edebilmek için gerekli bir form olup istatistiki bilgiler için konulmuştur.

Adı Soyadı
 
     
Firma/Cafe Adı
 
     
Email
 
     
Addres
 
     
Posta Kodu
 
     
Şehir
 
     
Ülke
 
     
Telefon
 
     
Fax
 
     
Web Adresiniz
 
     
Kaç Bilgisayarınız Var
 
     
Kullandığınız Başka Bir İnternet Cafe Yazılımı Varmı
 
     
Yeniliklerden Haberdar Olmak İstermisiniz
  Evet Hayır
   
EasyCafe' yi Nerden Duydunuz
     
 
 
 
TinaSoft Yazılım ve Internet Hizmetleri, All Rights Reserved. Please contact us for your suggestions by or call Tinasoft +90 212 694 64 94
(c) 2000 Tinasoft.