Şirket Profili
EasyCafe Nedir
Sistem Gereksinimleri
SMS Hizmetleri
EasyWall (Yeni)
Güncellemeler
Download
Kurulum Randevu
Destek Formu
Kullanım Kitapçığı
Basında EasyCafe
EasyCafe'yi Satın Al
Haberlerden ve gücellemelerden haberdar olabilmek için

Ekle
Çıkart

Tinasoft'ta Ara
Aranacak :
Match:
Ana Sayfa
Hızlı Erişim Menü :

    EasyCafe İnternet Cafe Yönetim Programı Setup (Kurulum Paketi) dosyası çift tıklayarak çalıştırılır. (Eğer Sisteminizde EasyCafe Kurulum Paketi Yoksa Burayı Tıklayarak Paketi İndiriniz) Yukarıdaki ekran görülünce ilk yapılması gereken "Önce bunu Okuyunuz" adlı linkin tıklanmasıdır. Bu bölümde kurulumdan sonra gerekli olacak default şifreler bulunmaktadır.

EASYCAFE İÇİN ÖNEMLİ UYARI

Clientler İçin:
2. EasyCafe Client Kullanıcı adı:TINASOFT
3. EasyCafe Client Şifresi : EASYCAFE

(Bu Kullanıcı adı ve şifre client (Müşteri Bilgisayarları) ler için admin giriş şifreleridir. Daha sonra bu şifreler istenildiği şekilde serverdan yada clientlerden admin olarak giriş yapılarak değiştirilebilinir.


   Daha Sonra Easy Client Yükle linkine tıklanarak Client kurulumuna devam edilir.(Bu yükleme client olarak adlandırılan yani cafe'nizdeki müşteri Bilgisayarlarında yapılması gerekmektedir) çıkan tüm seçenekleri ileri butonu ile geçilerek programın yüklenmesi sağlanır.

Program ilk çalıştırıldığında EasyCafe Client yazılımı EasyCafe server kurulu bilgisayarın IP adresinin girilmesini isteyecektir. Bu pencerede yer alan SERVER IP kısmına EasyCafe server uygulamasının kurulu olduğu bilgisayarın IP adresi girilmelidir. Serverın IP adresi girildikten sonra OK tuşuna basılarak client kurulumu tamamlanmış olunur. İşlem sonrasında EasyCafe client bilgisayarı bloke ederek kullanıma kapatırken EasyCafe server da bu bilgisayara ait sembol belirecektir.

Bu işlemi tüm müşteri makinalarında yaparak bütün makinalar Easycafe Servera tanıtılmış olunacaktır. EasyCafe client kurulu olmayan Bilgisayarları EasyCafe server tarafından yönetilmesi mümkün değildir. Müşteri bilgisayarlarına sabit bir IP verilmesi şart değildir.

 

TinaSoft Yazılım ve Internet Hizmetleri, All Rights Reserved. Please contact us for your suggestions by Webadmin@tinasoft.com or call Tinasoft +90 212 6762553
(c) 2000 Tinasoft.